Kontakt

 

 

Fundacja Kocialandia

ul. Siemiatycka 5 / 30

01-312 Warszawa

NIP: 5222736773

REGON: 015795798

 

Nasz telefon: 22 240 64 40  (Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00). Może się zdarzyć, że nie będziemy mogli w danej chwili odebrać Twojego  telefonu. To znaczy, że jesteśmy bardzo zajęci. W takiej  sytuacji  prosimy o cierpliwość i  telefon  w terminie późniejszym. Można do nas także napisać:

e-mail: kocialandia@wp.pl

Pamiętaj, że   członkowie Naszej Fundacji to osoby działające społecznie, które nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę w organizacji.  Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Ty. Wszystko co robimy, wynika z potrzeby naszych serc. Wiele  godzin  spędzamy na dokarmianiu zwierząt, siedzimy z naszymi podopiecznymi  w poczekalniach klinik weterynaryjnych lub wyczekujemy  w krzakach próbując złapać koty na sterylizację. Prosimy zatem,  uszanuj nasz czas i zrozum, że nie jesteśmy w stanie pracować 24 godziny na dobę  i być zawsze do Twojej  dyspozycji.

Nasza  Fundacja nie jest schroniskiem ani przytuliskiem. Nie możemy  zaopiekować się wszystkimi zgłaszanymi do nas zwierzętami. Nasze domy tymczasowe ( które znajdują się w  prywatnych domach  osób o wspaniałych i wielkich  sercach) są wypełnione po brzegi. Mamy też ograniczone możliwości finansowe i kadrowe. I  choć boli nas serce, czasami nie jesteśmy  w stanie udzielić wszystkim pomocy.

Ze względów organizacyjnych otaczamy opieką koty wyłącznie z Warszawy. W Polsce działa wiele organizacji, które zajmują się opieką i ochroną zwierząt. Jeśli więc potrzebna jest pomoc w innym regionie naszego kraju, proponujemy zgłosić się do organizacji, która działa  lokalnie.

Jeśli chcesz  zamieścić na naszej stronie ogłoszenie adopcyjne – wyślij do nas maila. Potrzebne będzie  jak najwięcej informacji o zwierzaczku ( jego wiek, płeć, maść, jaki ma charakter, gdzie i kiedy został znaleziony, czy jest wychodzącym kotem, czy też raczej powinien trafić do mieszkania, jak zachowuje się z innymi zwierzętami, czy jest wykastrowany itp.) oraz jego zdjęcie. Podaj także kontakt do siebie – zostanie on umieszczony na stronie.