Kociaki do adopcji_PILNE

 

PILNIE POSZUKUJEMY DOMU DLA KOCIAKÓW…. TAKŻE TYMCZASOWEGO

 

Maluchy mają ok 3, 5 miesiąca. Wychowały się w ogródku, do którego przyniosła ich matka. Ich opiekunka – starsza i schorowana pani, zmuszona jest wkrótce opuścić swoje mieszkanie. Kotki nie mogą zostać w tym miejscu. Nie będzie miał kto się nimi zajmować. Poza tym są słodkie i śliczne – warto żeby póki jest na to czas znalazły domy i nie musiały się tułać. Do tego robi się coraz zimniej.

Niestety kotki  są wciąż bardzo nieufne w stosunku do ludzi. Szukamy więc dla nich wyrozumiałych i cierpliwych opiekunów, którzy zrozumieją że zwierzaki potrzebują czasu, aby się dostosować do nowych warunków . Próbowałam im dziś zrobić zdjęcia ale maluchy to prawdziwe urwisy i zatrzymują się w jednym miejscu tylko podczas karmienia, więc wszystkie zdjęcia są z miską w tle.

2 kociaki sa srebrne jak ten kocurek z reklamy Whiskasa, 2 pozostałe mają odrobinkę inne umaszczenie więcej  brązu i bieli. Poza tym wszystkie są urodziwe i słodkie. I wszystkie mają białe łapki.

Przed adopcją prosimy o umożliwienie wizyty w domu przyszlych opiekunów. Konieczne będzie także podpisanie umowy adopcyjnej.